USB MARKETİ

BİZDEN BİRİ OLMAK

Bizi biz yapan özelliklerimizin başında bilgi birikimimizi, öğretileri ve deneyimi nesilden nesile aktarma becerimiz gelir.

Girişimci Ruhumuz: Hem ruhumuzu hem de geçmişten gelen deneyimlerimizle sezgimizi kullanırız.

Ortaklık Perspektifimiz: Bilgi paylaşımını ve karşılıklı faydayı çok önemseriz. Ortaklarımızın bilgi birikimine saygı duyar ve kendi kültürümüzle harmanlarız.

Liderlik Anlayışımız: Çok yönlü düşünür; her çalışanı bir yetenek olarak görür ve onları yeteneklerini en iyi kullanabilecekleri yerde değerlendiririz.

Teknoloji: Teknolojiyi daha çok insana dokunmak için kullanırız. Dijitalleşme önceliğimizdir.

Kültür&Sanat Anlayışımız: Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle toplumdan kazandığımızı topluma geri veriyoruz. Çağdaş̧ bir yaşam tarzı oluşturulmasına destek oluyor, daha modern bir geleceğe hep birlikte ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için her daim müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Yapılan işten önce sizin ne istediğiniz önemlidir.

Tasarım Bizim İşimiz

Sipariş verdiğiniz ürünlerde hayal ettiğiniz her türlü tasarımı uygulamaya koymak adına aşama aşama size yardımcı olacak Tasarım ekibimiz sizin için hazır bekliyor olacak.

Profesyonel Teknik Ekip

Yüklü miktarda siparişlerinizi güvenilir ekibimize emanet ediyor ve aşamanın her anında sizleri bilgilendiriyoruz.

Lojistik Destek

Teslimatı sizin adınıza biz yapıyoruz. Sipariş sonrası toplu gönderilerinizi uzman ekibimize bırakabilir ve süreci yakından takip edebilirsiniz. Her ürününüzü sorunsuz şekilde teslim edilişinin keyfini çıkarın.